Synthia Fixx – Το προφίλ της Πορνοστάρ από την Αμερική

Η Synthia Fixx είναι πορνοστάρ από την Αμερική με ήδη καλή παρουσία στον χώρο. Ας δούμε παρακάτω μερικές πληροφορίες για την Ξανθιά πορνοστάρ. Ένα από τα βασικά χαρακτηριστικά της είναι η πλαστική στήθους.Η Synthia Fixx είναι μια πορνοστάρ από τις Ηνωμένες Πολιτείες. Γεννήθηκε στις 29 Δεκεμβρίου 1979. Είναι εισηγμένη στο FreeOnes από το 2008 και σήμερα κατατάσσεται στην 155η θέση. Αυτή τη στιγμή έχει 28 σύνδεσμοους γκαλερί και 2 βίντεο στο δικό της τμήμα FreeOnes.

Τα αρχεία μας δείχνουν ότι η Synthia Fixx είναι επί του παρόντος ενεργή, πράγμα που σημαίνει ότι συνεχίζει να κάνει ταινίες, να κάνει ζωντανές εμφανίσεις ή / και να φωτογραφίζει.

Προφίλ Porn Hub : https://www.pornhub.com/pornstar/synthia-fixx

Προφίλ Twitter : https://twitter.com/synfixx

Babe Name:
Synthia Fixx
Profession:
Porn Star
Feature Dancer: No
Ethnicity: Caucasian
Country of Origin: United States
Province / State: NV – Nevada
Place of Birth:
Date of Birth: December 29, 1979 (38 years old)
Astrological Sign: Capricorn (Dec 22 – Jan 19)
Aliases: Sinthia Fixx
Eye Color: Blue
Hair Color: Blonde
Height: 165 cm – 5 feet and 5 inches
Weight: 54 kg – 119 lbs
Measurements: 34D-24-33
Fake boobs: Yes
Career Status: Active
Career Start And End 2016 – 2018 (2 Years In The Business)
Shoe Size: 7 (U.S. & Canada Women Size) ?
Tattoos: K on left hand; tiger sleeve down left arm; heart on left bikini line; flowers on right hip; sun on right buttock.
Piercings: None
Social Network Links:
Babe Rank on Freeones:

Δείτε φωτογραφίες από την εκρηκτική ξανθιά :

Αφήστε μια απάντηση